Březen 2007

Nově v Bravu!!!

31. března 2007 v 23:24 Novinky
Mé pocity ze strachu
Sarah je opět zpět!A září více než jindy!I přes to,že měla těžké měsíce Sarah na to říká:když jsem spatřila 23.6.2006 dceru Summer s její srdeční vadou.Tak to byl pro Sarah Marca obrovský šok.Přesto Summer zvládla operaci.Dnes si již může rodina oddechnout.A pro Bravo uděla Sarah rozhovor:Mé pocity ze strachu.A vypráví,že v sobě zase nalezla vlastní sílu a nové sebevědomí.30 března jí vyjde nové album.A je to obzvláště soulová klasika.A tady jsou otázky na které Sarah odpovídala:

Bravo-To je dosti odvážné udělat celé album v takovém žánru.Co bylo pro tebe na tomle Cd těžké?
Sarah-Ona to byla obrovská výzva pro mě!A já jsem s velkým respektem na tuto záležitost přistoupila.Já chci lidi s tímto žánrem seznámit.Všechny písničky mají moc krásný obsah.To je muzika na kterou by člověk neměl zapomínat.Staré písničky mi nedělali žádný problém,protože jsem je v dětství poslouchala a tak jsem je chtěla zkusit.Já jsem se musela s mou hlubokou emocí konfrontovat
u písničky If It´s Magic od Stevie Wonder jsem například plakala.
Bravo-Jak to?
Sarah-Protože mě tenhle song připomíná mojí dceru Summer.Ten song má tolik smutku.Ale současně má také sílu!A to mě utěší.
Bravo-Takže tenhle song byl pro tebe způsob léčby?
Sarah- Ano,já mám ve studio pocit klidu.To bylo moc osvobozující.Byl to,ale hrozně dlouhý čas v tom nahrávacím studiu.Někdy jsem zpívala až mě srdce uděřilo v krku.Když jsem měla přestávku tak se mě ptali-jestli můžem jet přes přestávku.A jak to zní nyní?Také můj producent potom řekl-člověče Sarah ty jsi ještě mnohem lepší než jsem si myslel a to mě dalo nekonečnou sílu!!
Bravo-v předminulém roce jsi na sobě moc pracovala,že je to tak?
Sarah-Ano v roce 2005 jsem toho udělala hodně:měla jsem turné,Reality-Sarah & Marc in love,svatbu,album-Naughty But Nice,Vánoční album,různé pořady atd.Ono toho bylo hodně.Až jsem z toho byla vyčerpaná.
V českém bravu tento článek zatím nevyšel,tak musíme doufat..!!

Podpisy

31. března 2007 v 12:10 Něco se Sarah

Sára životopis

31. března 2007 v 11:57 Biografie Sarah
Jméno: Sarah Grey (Connor - umělecký pseudonym)
Datum narození: 14.6.1980
Místo narození: Delmenhorst, Německo
Znamení: Blíženci
Stav: vdaná za Marka Terenziho
Děti: syn Taylor a dcera Summer
Výška: 178 cm
Vlasy: blond
Oči: zelené
Rodiče: Soraya a Michael
Domácí zvíře: pes (Luka)
Životopis: Sarah Connor má čtyři sestry a jednoho bratra. Už když byla malá si hrála na zpěvačku, dokonce chodila i do sboru. Teprve ve 20 letech se jí povedlo zaujmout vydavatelskou společnost Sonymusic, která s ní podepsala smlouvu. Sarah nazpívala pilotní píseň Lets Get Back To Bed-Boy za spolupráce repera TQ. Tato píseň se stala okamžitě hitem a trhala rekordy ve všech hitparádách. Sarah Conner se stala první bílou soulovou zpěvačkou. Tím to ale nekončilo. Sarah vydává své debutové album s názvem Green Eyed Soul, které se stalo třikrát zlatým za 450 tisíc prodaných nosičů. V roce 2002 následovaly další úspěšné hity French Kissing, From Sara With Love a If U Were My Man. Singlu From Sara With Love se prodalo do dneška jen v Německu přes 750 tisíc nosičů. Singl se stal v Německu trojnásobně zlatý a dalších úspěchů dosáhl v Rakousku a Švýcarsku. Pomocí tohoto hitu se rychle prosadila Sarah i ve zbytku Evropy. V březnu 2002 byla nominována ve třech kategoriích na prestižní cenu Echo, tu si odnesla jen v kategorii Zpěvačka- Rock a Pop.
Téhož roku na podzim vydává Sarah další singl, tentokrát ve spolupráci s Wyclefem Jeanem. Nazpívali tak hit One Nite Stand, který pokračoval v úspěších předchozích singlů. Netrvalo dlouho a na svět se dostalo nové album Unbelievable. Dalším singlem, již z nového alba, se stala píseň Skin On Skin, která se záhy dočkala stejného úspěchu jako From Sarah With Love. Následovalo spoustu úspěchů a Sarah dostávala jednu cenu za druhou. Stala se nejoblíbenější zpěvačkou v Německu a vždy byla nominována do více kategorií. Sarah prožívala svůj sen z dětství, ten se stal ale realitou. Jako další hity lze uvést He´s Unbelievable, Bounce - ten Sarah proslavil později i v Americe- a Music Is The Key. Ve svém soukromém životě se zamilovala do zpěváka Marka Terenziho ze skupiny Natural, se kterým čekala dítě. Ještě předtím stihla Sarah vydat v pořadí třetí studiové album s názvem Key To My Soul. Album, stejně jako singl Music Is The Key se stali obrovskými hity nejen v Německu, ale v celé Evropě.
V lednu 2004 Sarah porodila zdravého syna Taylora a v létě téhož roku se vdává. Se svým manželem nazpívala novou verzi hitu Just One Last Dance. Na podzim téhož roku vydává Sarah úplně nový hit, baladu Living To Love You, kterou si všichni okamžitě zamilovali. Zatím posledním hitem se stala píseň From Zero To Hero k filmu Roboti, ve kterém Sarah namluvila jednu robotí slečnu. A samozřejmě Sarah vydává nové album Naughty But Nice, které se v Německu za jediný den stalo zlatým. Na léto 2005 si Sarah i se svým manželem připravili pro fanoušky reality show s názvem Sarah & Marc in Love. Show se stala velice úspěšnou. A Marc ten se dal na sólovou dráhu zpěváka. Konec roku se nese ve stylu vánoc a Sarah vydala své vánoční album Christmas In My Heart.Později porodila svoji dceru Summer,která měla vážnou nemoc srdce ale lékaři ji zachránili.Sarah se po 2. mateřské dovolené vrátila s novým singlem The impossible dream a s novým CD Soulicions.

The impossible dream

29. března 2007 v 17:06 Klipy a videa Sarah
Sarah Connor-The impossible dream
Doppel Comeback - Sarah Connor & Henry Maske
Video z natáčení klipu The impossible dream.

Nová image

29. března 2007 v 17:03 Novinky
Takovýto vzhled teď Sára má,uznejte,moc jí to sluší..!!!!!
A tady je pár fotek k novému klipu a albu.
Klip The impossible dream si prohlédni v rubrice Klipy a videa Sarah

Sarah a comeback

29. března 2007 v 16:01 Novinky
Sarah Connor je zpět, opět v soulovém hávu
26.03.2007
Sarah Connor N
(c) sarahconnor.com
Sarah Connor oficiálně ukončuje svoji mateřskou dovolenou a vrací se s novým albem. Deska ponese název "Soulicious" a vyjde již příští týden.
Sarah, jejíž velkým vzorem je Aretha Franklin, se při psaní písní inspirovala zážitky posledních měsíců. Minulý rok musela krátce po narození podstoupit závažnou operaci srdce její dcera Summer a zážitky a strach s tím spojený je hlavním tématem její v pořadí šesté řadové desky. Prvním singlem je skladba "The Impossible Dream (The Quest)", který už je na trhu od poloviny března.
Album se natáčelo z části v Londýně, většina vznikla v Německu. Ve studiu se zastavil i šestačtyřicetičlenný symfonický orchestr, který Sarah v několika písních doprovází.The best side of life

21. března 2007 v 17:07 Klipy a videa Sarah
Sarah Connor - The Best Side Of Life
sarah connor-making of...best side of life

Duet s Markem-Just one last dance

19. března 2007 v 21:39 Klipy a videa Sarah
Sarah Connor a Marc Terenzi-Just one last dance
Tohle video když jsem viděla poprvé,tak jsem i trochu brečela,ale i teď mě to vždy dostane!
Sarah Connor--Just One Last Dance(live)
Sarah Connor Making of-just one last dance

From Sarah with love

18. března 2007 v 14:27 Klipy a videa Sarah
Sarah Connor-From Sarah with love
,,Tahle písnička je o dvou lidech,kteří se znají odmalička,a ta holka pak udělá jednu chybu,že nechá svého kluka snů odejít a straštně toho nakonec lituje.Je o jednom mém konkrétním klukovi.Až když jsem ten text dopsala,dokázala jsem se od něj odpoutat.Je to zvláštní,ale pokaždé, když tuhle písničku zpívám,mám pocit,že lidem vyprávím něco hodně osobního."říká Sára.
Sarah Connor From Sarah With Love (live)
From Sarah with love (live in concert)
DVD,z kterého je tohle video mám,jmenuje se A night to remember a je to moc krásné, všem kteří poslouchají Sáru ho doporučuji!
From Sarah With Love (Live at Wetten Dass)
From Sarah With Love (Live At Harald Schmidt Show)

From Sarah With Love (Live At The Dome)


Bounce

18. března 2007 v 13:39 Klipy a videa Sarah
Sarah Connor-Bounce
Se singlem Bounce se Sarah v roce 2004 vyšplhala na jedenácté místo ameriké hitparády Airplay! Sarah říká:,,V den kdy jsem natáčela klip k Bounce se mi maminka podívala do očí a řekla:,,Vypadáš nějak jinak.Nejsi těhotná?"A o dva dny později to potvrdil test!"
Sarah Connor Bounce (live in concert)
Sarah Connor-Bounce making of
Bounce (live at totp)

From zero to hero

18. března 2007 v 11:58 Klipy a videa Sarah
From Zero to Hero Sarah Connor
Sarah Connor Live, From zero to hero
Sarah Connor robots soundtrack live at the comet awards

Living to love you

18. března 2007 v 11:47 Klipy a videa Sarah
Living To Love You MV - Sarah Connor
Tento singl Sarah věnuje svému muži Markovi a svému synovi Tylerovi. Vždyť jen pro tyhle dva žije,jak v písničce zpívá.A pochopitelně taky pro to aby byla sexy...
Sarah Connor live
Sarah Connor- Making of Living To Love You

Let's get back to bed-boy!

17. března 2007 v 22:29 Klipy a videa Sarah
TQ & Sarah Connor Lets Get Back To Bed Boy
Tímto hitem Sarah odstartovala svoji profesionální dráhu zpěvačky,který nazpívala spolu s raperem TQ.,,TQ byl vedle Michaela Jacsona můj druhý největší idol.Nikdy jsem nevěřila, že by si se mnou zarapoval tento můj song,ale řekla jsem si že zkusím štěstí a oslovím ho. A ono to vyšlo!Dokonce byl s naší spoluprácí tak spokojený,že mi na moji desku napsal 3 písničky,"prozradila Sarah které se splnil sen.

Záložky

15. března 2007 v 16:32 Něco se Sarah