Sarah v Bravu

12. dubna 2007 v 15:02 |  Novinky
V bravu se objevil článek

Soundtrack mého života

Tady je překlad-
na jejím novém albu Soulicious,zpívá Sarah néjen ledajaké songy tyto songy jsou z Soulové
Klasiky k jejímu novému životu.Exklusivně pro Bravo řekla Sarah co pro ní každá písnička znamená.

Track 1-The Impossible Dream(The Quest)
Tenhle song je pro mě neuvěřitelně silný a přesvědčivý!Já jsem chtěla mé fanoušky vyzvat aby vám zasáhla do srdce tato písnička.Stejně,jako já v téhle písničce jsem odevzdala štěstí.Zní to prostě hezky-tohle je můj sen


Track 2-Soothe My Soul
Tento song jsme společně s mým producentem napsali.A tento song je věnovaný mému muži Marcovi.
V překladu to znamená-utišit mou duši.Protože pořád s Marcem pracujeme,tak jsem aspoň chtěla tuto píseň uskutečnit.Marc mi dává vždy chuť do života a on je můj domov!On vždy uklidní mou duši,když to potřebuji.

Track 3-Your Precious Love
Tato písnička je od Soulové legendy-Marwina Gaye.Nyní nám chyběl jen zpěvaák,který by si to se mnou zazpíval.Tak jsme ho hledali,pak jsem dostala nápad:Co kdyby jsem si píseň s ním zazpívala.Tak jsme se domluvili a song byl hotový.Když tento song poslouchám tak mně slzej oči.

Track 4-Get It Right
Tento song je od soulové zpěvačky Arethy Franklin-ona je můj obraz!Na tuhle písničku se dá moc dobře tancovat.Tento song se mi moc dobře zpíval-má v sobě energii!!

Track 5-Part Time Love
Toto číslo je mé oblíbené!Já jsem byla také už častokrát v situaci ,ale také musím přiznat,že jsem v mém životě byla opuštěná.Přesto jsem byla často hodně zamilovaná.A pak jsem potkala Marca....

Track 6-Sexual Healing
To je můj nejoblíbenější song.On je tak sexy a plný erotiky,že mám ihned chuť flirtovat,když tuhle písničku poslouchám.Prostě vždy když jí slyším tak si musím trošku zatancovat.

Track 7-Son Of a Preacher man
Tento song je z roku 1968 a připomněl mi jí můj tatínek Michael.Když jsem byla malá tak se mnou tatínek na tuhle píseň vždy tančil přes celý dům.Jsou to moc krásné vzpomínky na které se nedá zapomenout.

Track 8-SOULICIOUS
Tenhle text jsem si sama napsala v hotelu v Berlíně.Tento song je z mého dětství.Když jsem ho slyšela,tak jsem si představovala jak to bylo u nás doma když jsem byla jako dítě.

Track 9-LOVE ON A TWO WAY STREET
Tento song je z roku 1970 a je pořádně šílený!Tahle písnička je nazpívaná přesně jak zní v originální verzi.Jen teď zní v plné kráse od Sarah.

Track 10-ONE DAY I´LL FLY AWAY
S tímto textem se mě tato písnička moc dobře pamatovala.Já mám také někdy momenty,které jsou někdy špatné a tato písnička je přesně o tom.


Track 11-I´VE GOT TO USE MY IMAGINATION
Tato písnička je zpěvná,veliká a je to výzva k boji a melodie u závěru je tak pomatená.Já jsme musela
u téhle písničky správně zvýšit hlas.Tyto songy se mi obzvlášť moc líběj!To my pomohlo,když Summer byla nemocná a já si dělala o ní veliké starosti.


Track 12-I NEVER LOVED A MAN
Tento song mně připomíná když mi bylo mezi 18-19 lety.Když jsem byla v mém prvním domě a musela jsem sama zápasit se vším.


Track 13-SAME OLD STORY
Tenhle song mi připomněl mojí kámošku.Ono to je pořád totéž-mají moře lásky ,potom začíná opět hledání a já řeknu-nějakým způsobem přijde váš duševní otřes.


Track 14-IF IT´S MAGIC
Tento song má moc společného s mojí dcerou Summer.Ten song je moc krásný a křehký,ale současně nový síla pro mě.Tato píseň je pro mě jak má Summer.
zdroj: Zdroj zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denča Denča | Web | 19. května 2007 v 12:34 | Reagovat

mám docela dost ráda Sarah Connor:-*

2 Pája Pája | Web | 25. května 2007 v 7:04 | Reagovat

Sarah je super zpěvačka...

pls kukni na můj blog díky

Pája

3 Pája Pája | Web | 26. července 2007 v 10:35 | Reagovat

Na mém blogu je soutěž o nej lbog Sarah Connor

tak se připoj.

Díky Pája

4 tynka.love tynka.love | Web | 2. května 2008 v 16:44 | Reagovat

Ahojky,jak vidím,máš ráda Sarah Connor,asi tak jako já :-) Proto pomož Sarah videoklipu vyhrát nad ostatními ať se ví kdo je prostě BEST :-) Pokud máš kontakty,řekni určitě ostatním,předem děkuji :-) http://rabunka21.blog.cz/0804/start-sonv

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama